SZANOWNI PAŃSTWO

Aktualnie zamówienia zbieramy do PONIEDZIAŁKU 16 GRUDNIA DO GODZ. 24.00. 

Paczki do klientów z Warszawy i najbliższych jej okolic (do 10 km od granicy miasta) dostarczamy w czwartek 19 grudnia i w piątek 20 grudnia, paczki do klientów z pozostałych miast dostarczamy w piątek 20 grudnia.

 

WIGILIA - świąteczne produkty znajdziecie Państwo w kategorii Wigilia. W nich nowości - kombucha Wastna, rzemieślnicze chleby Bread Morning i chleby Hrubego.

Nowości z Sycylii - ekologiczne pomarańcze Tarocco, Tacle i Navelina, klementynki Nova, kumkwaty, pigwy, słodkie grejpfruty, cytryny  i grejpfruty Ruby Star.

Nowości od innych ekologicznych rolników - dwie odmiany bergamotek, gorzkie pomarańcze, liczi, jarmuż zielony, cykoria,  pomidory czarne i pomidory Rebelion, pochrzyn chiński (pyszne warzywo o smaku słodkiego ziemniaka) i granaty Mollar. 

Miód nektarowy gryczany EKO 1kg, Pasieka Eko Barć
79,99 zł
Nie tylko oliwą kuchnia stoi

Nie tylko oliwą kuchnia stoi

16-10-2019
Przyzwyczajenie. Często to nim kierujemy się wybierając produkty spożywcze. Zasada ta dotyczy także produktów tłuszczowych. Zwykle mamy pod ręką jeden olej i wykorzystujemy go do każdego rodzaju dać nie zdając sobie sprawy z popełnianych błędów. Po pierwsze: każdy olej czy oliwa...
10 zalet dyni

10 zalet dyni

14-10-2019
Dynia to niekwestionowany superprodukt okresu jesiennego. Poza cennymi właściwościami odżywczymi warzywo to znakomicie się przechowuje i nadaje do wielu przetworów. Dlaczego warto jeść dynię?